Klin międzypalcowy żelowy osłonka opaska separator na haluksy halluxy

Klin międzypalcowy żelowy osłonka opaska separator na haluksy halluxy

zalecany jest przede wszystkim osobom, które mają problemy z koślawym paluchem zwanym haluksem oraz schodzącymi się palcami u nóg. Haluksy - koślawe paluchy to choroba dotykająca częściej kobiety niż mężczyzn. Nieleczone haluksy prowadzą do zwyrodnień w stopach kobiet.

 

Jeśli chcesz zamówić produkt, zapraszamy do naszego sklepu internetowego

internetowy sklep osob niepelnosprawnych

Klin międzypalcowy, żelowy i osłonka w jednym na haluksy halluxy

Od wieków ludzie zmagają się z problemem koślawego palucha oraz zachodzących palców u stóp jeden na drugi.

Dobrym rozwiązanie tego problemu jest klin międzypalcowy żelowy z osłonką, który można zastosować nie tylko profilaktycznie, ale również podczas leczenia halluksów. Produkt ten to połączenie klina międzypalcowego i osłony na halluksy. Miękki żel, z którego jest wykonany doskonale dopasowuje się do stopy zaś dzięki pętelce, którą posiada idealnie trzyma się na stopie, a także odpowiednio rozdziela schodzące się palce. Ponadto klin międzypalcowy żelowy zmniejsza ból spowodowany zachodzeniem na siebie palców, chroni przed bólem od obuwia, a także koryguje krzywe ustawienie palucha.

Klina międzypalcowy na haluksy

 

Separator między palce na haluksy z 2 pętelkami

Kolejnym produktem polecanym osobom mającym problemy z halluksami i zachodzącymi na siebie palcami jest niezsuwający się separator między palce z 2 pętelkami.

Należy zwrócić uwagę, że separator między palce wykonany jest z miękkiego, przezroczystego żelu, który świetnie dopasowuje się do kształtu stopy. W odróżnieniu od innych tego typu produktów posiada 2 pętelki zapobiegające zsuwaniu się separatora, co daje gwarancję bezpiecznego i komfortowego użytkowania go. Głównym zadaniem separatora jest rozdzielanie wygiętych i schodzących się palców nóg oraz przywracanie palcom właściwego położenia.

Separator między palce na haluksy

 

Żelowy klin międzypalcowy z jedną pętelką na halluksy

Dużą zaletą żelowego klina międzypalcowego na haluxy jest jedna pętelka, która zapobiega zsuwaniu się go z palca.

Pętelkę można nosić na dużym lub drugim palcu u nogi. Materiał, z którego został wykonany (miękki, elastyczny żel) sprawia, że idealnie dopasowuje się do stopy dlatego używając go czujemy się komfortowo, a zarazem bezpiecznie. Jego rolą jest delikatne odciąganie palucha. Klin międzypalcowy przeznaczony jest nie tylko dla seniorów, ale także dla osób, którym problem halluksów nie jest obcy. Jego uniwersalny rozmiar sprawia, iż pasuje na każdą stopę.

Żelowy klin międzypalcowy z jedną pętelką na halluksy

 

Kliny żelowe (silikonowe) na halkusy, separatory międzypalcowe na halluks

Separator na haluksy rozdziela wygięte i zachodzące na siebie palce nóg zmniejszając ich koślawość.

Ponadto zmniejsza bóle wywołane schodzącymi się palcami, a także wrastającymi paznokciami. Klin na haluxy został wykonany z miękkiego żelu, co gwarantuje komfort podczas użytkowania. Separator na koślawe paluchy zalecany jest do profilaktycznego stosowania i w czasie leczenia halluksów.

Dla rozmiaru stopy: 36 - 41

Zestaw zawiera:
kliny żelowe (2 sztuki)

Kliny żelowe międzypalcowe separatory na halluksy

 

Klin międzypalcowy na halux z osłonką i pętelką na halluksy

Prezentujemy klin międzypalcowy silikonowy z osłonką i pętelką na halluksy, tak jak produkty dotychczas przedstawione tak i ten skierowany jest do wszystkich tych, którzy szukają odpowiednich metod zapobiegających zachodzeniu na siebie palców, tworzeniu się halluksów oraz leczeniu ich. Klin jest w rozmiarze uniwersalnym - na prawą lub lewą stopę.

  • klin między palce rozdziela wygięte i schodzące się palce stóp

  • osłonka idealnie chroni przed bólem od ucisku i otarciem

  • pętelka zapobiega zsuwaniu się separatora

  • klin międzypalcowy zapobiega powstawaniu deformacji w obrębie stawów śródstopno-palcowych palucha

 Klin międzypalcowy z osłonką i pętelką na haluksy

 

Opaska na halluksy z żelem (osłona), stopka na halluksa

Osłona na haluksy z żelem polecana jest szczególnie osobom, które zauważą niepokojące objawy w obrębie stopy świadczące o halluksach (ból, deformacja palucha).

Halluks dużego palca może przyczynić się do deformacji pozostałych palców, gdyż pod naciskiem dużego palca może dojść do ich wykrzywienia, powstania odcisków lub deformacji. Stopka na haluxy wykonana została z elastycznej dzianiny o kształcie tunelu, zakłada się ją na paluch stopy i śródstopie. Dużą zaletą jest osłona silikonowa umieszczona na wysokości bocznej powierzchni palucha, która dodatkowo chroni haluksy. Ponadto osłona na halluxy doskonale utrzymuje paluch w prawidłowej pozycji, co zapobiega deformacji stawów stóp. Materiał antyalergiczny, z którego jest wykonana idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu stopy.

Osłona na halluksy dostępna jest w rozmiarze uniwersalnym. Można ją zakładać pod skarpety, rajstopy oraz do obuwia. Można prać w temperaturze 40oC.


Zestaw zawiera:
stopkę z wstawką silikonową (1 sztuka) zapakowane w oryginalne opakowanie.

Opaska na halluksy z żelem osłona