Plastry medyczne do kinesiotapingu K-active Nitto Denko, Kinesio Gold Tex, 3NS TEX, 4NS, RehaTAPE

Plastry medyczne do kinesiotapingu tejpy K-active Nitto Denko, Kinesio Gold Tex, 3NS TEX, 4NS, RehaTAPE kinesiology taping

Plastrowanie dynamiczne tzw. kinesiotaping to nowoczesna i naturalna metoda fizjoterapeutyczna ciesząca się coraz większą popularnością. Polega na oklejaniu w określony przez terapeutę sposób, wybranych części ciała, elastyczną taśmą pociętą na odpowiednie plastry.

Czytaj więcej: Plastry medyczne do kinesiotapingu K-active Nitto Denko, Kinesio Gold Tex, 3NS TEX, 4NS, RehaTAPE

Piłki rehabilitacyjne do siedzenia dla kobiet w ciąży i ćwiczeń fitness 45 cm, 55 cm, 65 cm i 75 cm

Piłki rehabilitacyjne do siedzenia dla kobiet w ciąży i ćwiczenia fitness

pilka-rehabilitacyjna-gimnastyczna-siedzeniaOferowane piłki rehabilitacyjne w naszym sklepie dostępne są w sześciu rozmiarach (25-30 cm, 45 cm, 55 cm, 65 cm, 75 cm) tak, aby każdy mógł dopasować do własnych potrzeb. Jak wiadomo piłkę trzeba dobrać indywidualnie dla każdego, do ćwiczeń, do siedzenia jeszcze inną dla kobiet w ciąży.

Czytaj więcej: Piłki rehabilitacyjne do siedzenia dla kobiet w ciąży i ćwiczeń fitness 45 cm, 55 cm, 65 cm i 75 cm

Gumy do ćwiczeń fitness taśma rehabilitacyjna z oporem

Gumy do ćwiczeń fitness, taśma rehabilitacyjna z oporem

tasma-rehabilitacyjna-guma-cwiczenProfesjonalne taśmy rehabilitacyjne są wykonane z lateksu. Posiadają 3 opory który należy dobrać do potrzeb pacjenta. Opór słaby, średni i mocny. Guma do ćwiczeń zastępują bardzo wiele imię przyrządów fitness czy rehabilitacyjny takich jak ławeczki, hantle tego typu sprzęt można zastąpić jednym produktem czyli taśmą z oporem.

Czytaj więcej: Gumy do ćwiczeń fitness taśma rehabilitacyjna z oporem

Poduszka do dynamicznego siedzenia na krzesło dysk do ćwiczeń z kolcami beret

dysk sensoryczny qmed do siedzenia poduszka cwiczen kolcami beretPoduszka do dynamicznego siedzenia na krzesło fotel, dysk beret do ćwiczeń z kolcami

Poduszka jest idealnym rozwiązaniem dla osób które prowadzą siedzący tryb życia przez co narażają się na bóle kręgosłupa.
Poduszki traumatyczne wymuszają tzw. SIEDZENIE DYNAMICZNE, stymulując tym samym mikroruchy krążków międzykręgowych - profilaktyka i leczenie bólu kręgosłupa.

Czytaj więcej: Poduszka do dynamicznego siedzenia na krzesło dysk do ćwiczeń z kolcami beret