Podnośnik dla osób niepełnosprawnych elektryczny dźwig pacjenta

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych elektryczny dźwig pacjenta

Doskonałe rozwiązanie dla opiekunów osób chorych, które nie mogą samodzielnie poruszać się dzięki takiemu podnośnikowi można w łatwy i szybki sposób podnieść pacjenta bez żadnego wysiłku, ponieważ jest wyposażony w specjalne nosidło w które zapinamy osobę niepełnosprawną i podwieszamy na ramię podnośnika, siłownik jest w stanie podnieść do 150 kilogramów.

 

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych

Elektryczny podnośnik pacjenta

Podnośnik zasilany jest akumulatorowo, na jednym ładowaniu można wykonać około 50 podniesień, to wystarcza na około tydzień pracy bez ładowania. Ładowanie jest bardzo proste wystarczy podpiąć ładowarkę do podnośnika i podłączyć do gniazdka, czas ładowania około 5-7 godzin dlatego najwygodniej podpiąć ładował na noc.

Podstawa  wyposażona jest  w 4 koła  (2 z nich można zahamować), pomaga to w sytuacji gdy musimy pacjenta przetransportować np. z pokoju do łazienki itp. Podstawa z jednej strony jest rozsuwana żeby podczas przewożenia urządzenie było jeszcze bardziej stabilne.

 


Dźwig dla osób niepełnosprawnych

Jest w stanie podnieść osobę podłogi na wysokość około 130 centymetrów, można go wykorzystać również w łazience przy transporcie pacjenta do wanny, ponieważ są nosidła wodoodporne. Doskonale sprawdza się przy poznań u osób niepełnosprawnych łóżka rehabilitacyjnego na wózek lub fotel.

 

Tego typu urządzenia  od wielu lat są wykorzystywane w domach pomocy społecznej oraz w ośrodkach rehabilitacyjnych, a teraz dzięki możliwości wypożyczania czy otrzymania dofinansowania również częstym pomocnikiem w domu prywatnym, gdzie osoby chore czuję się najlepiej, a opiekun jest w stanie zaopiekować się sam osobom niepełnosprawna.Podnośniki są doskonałym stanie technicznym i wizualnym posiadają zawsze nowe baterie oraz gwarancję na 12 miesięcy