Ławeczki wannowe, siedziska ławki na wannę, wgłębne

Ławeczki wannowe, siedziska ławki na wannę, wgłębne

są produktami medycznymi spełniającymi najbardziej rygorystyczne normy. Posiadają certyfikat CE. Siedziska na wannę są dużym udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych, po wypadkach oraz seniorów, mających problem z wejściem i wyjściem z wanny.

 

Jeśli chcesz zamówić produkt, zapraszamy do naszego sklepu internetowego

internetowy sklep osob niepelnosprawnych

Ławeczka wannowa wgłębna, siedzisko do wanny

Ławka na wannę składa się z aluminiowej ramy oraz siedziska wykonanego z wytrzymałego PCV z otworami odpływowymi. Rama zakończona jest antypoślizgowymi nasadkami. Dużą zaletą tego produktu jest możliwość skokowej regulacji do różnych szerokości wanien. Niewątpliwie jest niezastąpiona przy codziennej toalecie seniorów oraz osób niepełnosprawnych. Ławeczka wannowa polecana jest również osobom z ograniczeniami zgięcia w stawach biodrowych (po endoprotezoplastyce stawu biodrowego), gdyż zapewnia bezpieczną pozycję.

Tworzywo sztuczne, z którego jest wykonana, jest łatwe do utrzymania w czystości.

Maksymalne obciążenie siedziska na wannę 100 kg.

Wymiary siedziska: 41 cm x 22 cm
Szerokość zewnętrzna: 72-82 cm
Szerokość wewnętrzna: 52-61 cm

Gwarancja 12 miesięcy

Ławeczka siedzisko na wannę wgłębna

 

Ławeczka nawannowa, ławka wannowa na wannę do wanny z regulacją

Ławeczkę nawannową podobnie jak wyżej opisaną umieszcza się na wannie w celu ułatwienia codziennej toalety osobie niepełnosprawnej, chorej oraz seniorowi.

Ławka do wanny w dużym stopniu ułatwia również opiekę nad osobami ze schorzeniami narządu ruchu. Zaletą ławeczki na wannę jest uchwyt ułatwiający przejście na ławkę oraz zejście z niej. Ponadto gumowe stabilizatory zapewniają bezpieczne mocowanie na wannie. Rączka ławeczki jest koloru czerwonego. Siedzisko wannowe posiada otwory odpływowe. Dodatkowo istnieje możliwość płynnej regulacji rozstawu nóżek. Waży zaledwie 2,7 kg.

Ławeczka na wannę objęta jest 12 miesięczną gwarancją.

Obciążenie do 120 kg
Regulacja szerokości rozstawu uchwytu ławeczki: 41 – 64 cm
Wymiary 70 cm x 35 cm

Ławeczka siedzisko wannowe na wannę do wanny