Qmed - poduszki ortopedyczne memory foam

Qmed - poduszki ortopedyczne memory foam

zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie jakość i komfort w czasie snu, a także dla wszystkich tych, którzy odczuwają bóle kręgosłupa podczas wypoczynku.

 

Jeśli chcesz zamówić produkt, zapraszamy do naszego sklepu internetowego

internetowy sklep osob niepelnosprawnych

 

Qmed Standard Pillow memory foam - poduszka ortopedyczna szwedzka do snu

Poduszka ortopedyczna do snu wykonana jest z wysokiej jakości pianki leniwej z pamięcią tzw. memory foam, dzięki której dopasowuje swój kształt do wygodnego ułożenia głowy.

Ponadto poduszka rehabilitacyjna Qmed jest odpowiednio wyprofilowana pod odcinek szyjny kręgosłupa, co daje jeszcze większy komfort jej użytkowania. Skutecznie odciąża mięśnie i zapewnia właściwe ułożenie głowy. Poduszka ortopedyczna profilowana memory foam przeznaczona jest dla osób odczuwających bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa.

Poduszka ortopedyczna Qmed posiada zdejmowaną bawełnianą poszewką typu frota (75% bawełna, 25% poliester), którą można w bardzo łatwy sposób zdjąć i wyprać. Poduszka zapakowana jest w wygodne opakowanie z rączką.

Gęstość: 55 kg/m3 - miękka
Wymiar: 52x32x11,5/9 cm

Poduszka ortopedyczna Qmed Standard memory foam

 

Qmed Standard Plus - profilowana poduszka ortopedyczna rehabilitacyjna do spania z powłoczką

Poduszkę rehabilitacyjną Qmed Standard Plus Pillow wyróżnia specjalne wyprofilowanie pod bark, które bardzo korzystnie wpływa na właściwe ułożenie ciała podczas snu.

Materiał (wiscoelastyczna pianka poliuretanowa), z którego została wykonana sprawia, że doskonale dostosowuje się do prawidłowej pozycji kręgosłupa. Należy zwrócić uwagę, że materiał, którego użyto nie powoduje nadmiernej potliwości. Dodatkowo poduszka ortopedyczna do snu memory foam wyposażona jest w dwie powłoczki: zewnętrzną wykonaną z froty i wewnętrzną bawełnianą. Korzystanie z poduszki rehabilitacyjnej Qmed podczas wypoczynku zapobiega między innymi bólom kręgosłupa szyjnego, napięciom nerwowym, problemom z chrapaniem oraz zmianom dyskopatycznym kręgosłupa szyjnego.

Wymiary poduszki: 51x32x12/7 cm
Gęstość: 55 kg/m3 - miękka

Poduszka rehabilitacyjna Standard Plus Pillow Qmed

 

Qmed Premium Pillow - rehabilitacyjna ortopedyczna poduszka profilowana do snu

Warto zwrócić uwagę, że poduszka ortopedyczna Qmed Premium Pillow w odróżnieniu od dotychczas zaprezentowanych poduszek, jako jedyna na rynku posiada podwójne profilowanie, dzięki któremu istnieje możliwość dopasowania jej do wymaganej przez nas wysokości.

Poduszka rehabilitacyjna Qmed Premium poprzez wyprofilowanie korzystnie wpływa na odciążanie odcinka szyjnego i zapewnia poprawne ułożenie głowy podczas snu.

Zalecana jest między innymi przy zwyrodnieniach stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego, problemach z bezsennością oraz dolegliwościach związanych z bólami kręgosłupa, bólami karku, głowy. Poduszka ortopedyczna wykonana jest z wysokiej jakości pianki (memory foam) termoelastycznej, reagującej na temperaturę ciała, nie powodującej nadmiernej potliwości. Qmed Premium memory foam to gwarancja wygody i komfortu podczas snu. Poduszka posiada frotową poszewkę zewnętrzną - zdejmowaną.

Wymiary: 60x35x12/10 cm
Gęstość: 80 kg/m3

Qmed Premium poduszka profilowana do snu ortopedyczna

 

Qmed z bambusem Bamboo Pillow - poduszka ortopedyczna

Poduszka ortopedyczna została wykonana z pianki tzw. leniwej, w której zastosowano sproszkowany węgiel bambusowy.

Naturalne właściwości, które posiada węgiel bambusowy emitują fale dalekiej podczerwieni, poprawiając metabolizm oraz cyrkulację krwi, regulują wilgotność powietrza wchłaniając wilgoć lub uwalniając wodę w przypadku suchości powietrza oraz dostarczają ujemnie naładowanych jonów, których obecność w powietrzu pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie, łagodząc stres i zmniejszając zmęczenie.

Poduszka ortopedyczna z bambusem Qmed nie powoduje nadmiernej potliwości ciała. Jej anatomiczny kształt zapewnia komfort i wygodę w czasie snu oraz odpowiednie podparcie. Poduszka pod głowę proponowana jest osobom skarżącym się m.in. na bóle głowy, karku, szyi, kręgosłupa oraz mających problem z bezsennością i chrapaniem.

W zestawie poduszka ortopedyczna wraz z dwiema powłoczkami: welurową powłoczką zewnętrzna - zdejmowaną oraz powłoczką wewnętrzną - stałą.

Gęstość pianki: 55 kg/m3
Rozmiar: 52x32x11.5/9.5 cm

Qmed z bambusem Bamboo Pillow poduszka ortopedyczna

 

Qmed Butterfly Pillow poduszka rehabilitacyjna tzw. tradycyjna z pianki leniwej do snu

W poduszce rehabilitacyjnej Butterfly Pillow memory foam o tradycyjnym kształcie zastosowano wkład z termowrażliwej pianki.

Miliony mikrocząsteczek pianki leniwej wypełniające wnętrze poduszki, spełniają taką samą rolę jak sprężyna molekularna. Niewątpliwie jest to dużą zaletą, gdyż niezależnie od przyjętej pozycji podczas snu, poduszka dopasowuje się do kształtu głowy. Po podniesieniu głowy poduszka przyjmuje pierwotny kształt. Dodatkowo poduszka rehabilitacyjna Qmed Butterfly jest wyposażona w dwufunkcyjną powłoczkę na porę letnią i zimową. Letnia strona poszewki jest koloru szarego i dzięki użytemu materiałowi chłodzącemu 3D Tex zapewnia maksymalną wentylację natomiast zimowa strona powłoczki jest koloru białego i wykonana została z miękkiego, ogrzewającego weluru.

Poduszka rehabilitacyjna do snu Qmed ma zastosowanie w szeregu różnych dolegliwości m.in. bólach zwyrodnieniowych kręgosłupa szyjnego, napięciach nerwowych oraz bólach ramion, karku, szyi. Zastosowana najnowsza technologia i klasyczny kształt poduszki dają gwarancję dobrego snu.
   

Skład:
Poszewka: 50% bawełna, 50% poliester
Poduszka: pianka poliuretanowa wiskoelastyczna

Rozmiar: 60x40x13 cm

Qmed Butterfly poduszka rehabilitacyjna tradycyjna

 

Qmed poduszka ortopedyczna lędźwiowa dla kierowców do samochodu, pod plecy

Poduszka ortopedyczna lędźwiowa Qmed polecana jest osobom prowadzącym siedzący tryb życia, aby zapewnić prawidłowe podparcie lędźwiowej części pleców.

Nieprawidłowa pozycja podczas siedzenia powoduje bóle, a także prowadzi do powstawania skrzywień kręgosłupa, aby temu zapobiec stworzona została poduszka lędźwiowa ortopedyczna, która jest odpowiednio wyprofilowana. Poduszka pod plecy memory foam skutecznie odciąża kręgosłup w czasie długiego siedzenia, zapobiegając i zmniejszając bóle wywołane przeciążeniem kręgosłupa. Polecana nie tylko do samochodu, czy pracy w biurze, ale również w domu podczas wypoczynku. Gwarantuje komfort i wygodę w czasie siedzenia.

Poduszka ortopedyczna lędźwiowa Qmed posiada regulowany pasek, który umożliwia mocowanie do krzesła, fotela, czy do siedzenia samochodu. Wykonana jest z pianki tzw. memory foam.

Poszewka bawełniana frotowa, zdejmowana, zapinana na zamek błyskawiczny. Można prać.

Wymiary: 37 x 34 x 8 cm

Qmed poduszka lędźwiowa ortopedyczna do samochodu, siedzenia

 

Qmed Traveling Pillow rogal poduszka podróżna, na szyję do samochodu

Poduszka podróżna ortopedyczna Qmed Traveling Pillow polecana jest szczególnie osobom dużo podróżującym, ponieważ podnosi komfort spania w samochodzie podczas długich tras.

Poduszka podróżna jest w kształcie rogala i zakłada się ją na szyję. Jej odpowiednie wyprofilowanie odpowiednio stabilizuje odcinek szyjny kręgosłupa, zapobiegając jego bólom podczas snu na siedząco. Materiał, który został użyty (pianka leniwa) idealnie dopasowuje swój kształt do wygodnie ułożonej głowy oraz nie powoduje nadmiernej potliwości ciała. Cechuje ją sprężystość i miękkość, która gwarantuje wygodne i prawidłowe podtrzymanie szyi i głowy, jednocześnie odciążając mięśnie, a zarazem utrzymując kręgosłup we właściwym anatomicznym ułożeniu.

Rogal podróżny Qmed memory foam jest lekki i niewielkich rozmiarów, zatem można go zabrać w każdą podróż. Poduszka podróżna Qmed Traveling dostępna jest w kolorze granatowym i posiada zdejmowaną, frotową, bawełnianą poszewkę. Nie zawiera latexu.

Wymiary: 30 x 35 x 9 cm
Qmed poduszka podróżna rogal na szyję