Dr Sapporo Open - poduszka ortopedyczna profilowana z pamięcią

Dr Sapporo Open - poduszka ortopedyczna profilowana z pamięcią

to wyrób medyczny I klasy, spełniający wymogi ochrony zdrowia. Firma Dr Sapporo jest polskim producentem wysokiej jakości poduszek ortopedycznych. Odpowiednie wyprofilowanie poduszki Open z pamięcią zapobiega powstawaniu deformacji w odcinku szyjnym kręgosłupa. Poduszka ortopedyczna przeznaczona jest do spania w pozycjach: na boku oraz na plecach.

 

Jeśli chcesz zamówić produkt, zapraszamy do naszego sklepu internetowego

internetowy sklep osob niepelnosprawnych

Oryginalna poduszka ortopedyczna Dr Sapporo do snu wykonana jest z termoplastycznej gęstej pianki z pamięcią, która pod wpływem ciepłoty ciała dostosowuje się do jego kształtu, podpierając naturalne krzywizny kręgosłupa.

Zalety poduszki ortopedycznej Dr Sapporo:

  • poduszka Open z pamięcią odprowadza nadmiar ciepła i wilgoci, nie powodując nadmiernej potliwości

  • poduszka ortopedyczna do snu posiada tzw. otwarte komórki pozwalające na wentylację i swobodną cyrkulację powietrza - oddychająca struktura

  • najwyższa jakość pianki z pamięcią

  • poduszka ortopedyczna z pamięcią po podniesieniu głowy zawsze wraca do pierwotnego kształtu, nie odkształca się

  • miękka i bardzo trwała

Poduszka ortopedyczna Open zalecana jest przy takich dolegliwościach jak: zwyrodnienia stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego, artretyczne bóle kręgosłupa szyjnego, niespecyficzne bóle głowy, szyi, karku oraz wspomagająco przy leczeniu urazów odcinka szyjnego.

Dodatkowo wyposażona jest w miękką, welurową poszewkę zapinaną na zamek błyskawiczny. Powłoczkę można prać w temperaturze 40°C natomiast poduszkę dla zachowania świeżości można przecierać wilgotną ściereczką lub wietrzyć.

Rozmiar M: 50x35x10/7 cm
Rozmiar L: 50x35x12/8 cm

Dr Sapporo Open poduszka ortopedyczna do snu